Slevy Nízké Tatry

Máte-li chuť na romantickou dovolenou, co takhle zkusit slevy Nízké Tatry? Nikdy není lepší doba na jejich návštěvu než právě teď, kdy vám navíc nabízíme úžasné slevy na ubytování. Nízké Tatry se nacházejí takřka za humny, a přitom poskytují dokonalé zážitky, divokou přírodu a fascinující scenerie, o kterých by se vám ani nesnilo.

Nejvyšší horou je více než dva kilometry vysoký Ďumbier a ještě další dva vrcholy překračují tuto impozantní výšku (Chopok a Dereše). Vystoupat na jednu z nich je povinností každého turisty, který se zde vyskytne, jinak by odsud odjížděl nenaplněn. Nízké Tatry jsou sice relativně oblíbenou turistickou destinací, nicméně stále je zde možno navštívit celou řadu míst, kterých se lidská noha ještě téměř nedotkla.

Najít si zde chráněné zákoutí jen pro sebe a své blízké není vůbec nic těžkého, a můžete zde přitom strávit třeba celý den jen ve společnosti panenské přírody. Protože jsou Nízké Tatry nejrozsáhlejším pohořím na Slovensku, je zde na výběr mnoho ubytovacích zařízení. Zdejší podmínky budou vyhovovat jak náročným zákazníkům, tak těm, kteří nemají na ubytování kdovíjaké nároky. Pro návštěvu Nízkých Tater neexistuje žádné vhodné, doporučované období – to totiž probíhá během celého roku.

V zimě zde máte možnost využít bohatou nabídku skiareálů a lyžovat od rána do večera, v létě potom prozkoumávat nedotknutou přírodu horských hřebenů a užívat si slunného počasí. K dispozici vám je hustá síť cyklotras, turistických tras a rovněž bohatá nabídka horských chat, které nabízejí ubytovaní. S využitím slevy Nízké Tatry brzy stanou vašim oblíbeným místem pro dovolenou. Rozhodně stojí za návštěvu – a vzápětí se už nebudete chtít vracet!

 

You may also like...

Napsat komentář