Obývací stěny

Mění se doba, mění se lidé i věci. Robustní obývací sestavy vystřídaly praktické, vzdušné a velice variabilní obývací stěny. To je trend doby – praktičnost a vzdušnost. Od podlahy až ke stropu má již málokterý moderní člověk zaplněný svůj obývací pokoj nábytkem. Velmi oblíbené jsou variabilní kombinace umožňující sestavit si obývací stěnu dle vlastních požadavků. Obývák je centrům každé domácnosti, je to místo, kde se setkává celá rodina a organizují se přátelské posezení. Vedou jednoduché, minimalistické a jemné linie, neboť cílem praktického jedince je vytvořit prostorný a funkční pokoj.

 

Obývací stěny v moderním pojetí

Trendy obývací stěny jsou takové, které disponují menšími kusy nábytku, které se vzájemně nedotýkají. To je moderní pojetí – odlehčit prostor. Základem jsou výrazné tvary, možnost kombinovat jednotlivé prvky a vytvářet tak velké množství variant. Někdy přímo nadčasový design je snouben s nápaditým řešením a vysokou funkčností. Je pochopitelné, že potřeby moderního člověka se také odrážejí v nábytku, a proto se do obývacích stěn komponují technické výdobytky. Nesmíme opomenout na televizní stolek, jehož dnešní podoba je nízké a delší provedení. Na televizní stolek navazuje vitrína, skříňka nebo police.

Obývací stěny – tvarová lehkost.

Dnešní nábytek charakterizuje určitý stupeň nadčasovosti, která spočívá v tvarové lehkosti. Trh nabízí obývací stěny v různém provedení a materiálech, kde vede cenově dostupné lamino. Velmi efektní je provedení bílá / černý lesk. Pokud máte obývací stěny ve své hledáčku, tak se vám rozhodně vyplatí zavítat do největšího internetového obchodu s nábytkem t-nabytek.cz. Zde oceníte nejen velký výběr nábytku a skvělé ceny, ale také skutečnost, že doprava je zdarma po celé ČR. Spolehlivý zákaznický servis – samozřejmost.

 

You may also like...

Napsat komentář