Obývací stěny

Především v módním a bytovém průmyslu se sledují barevné trendy v oblasti designu. Co prozrazuje letošní módní styl? Že je stále velký zájem o harmonii v rovnováze, jednoduchost a účelovost, kde se preferuje cit s vášní. Ano, harmonie v rovnováze tradičně klade důraz na pohodlí a teplo. Fantazii se meze nekladou, ale pozor přátelé, méně kolikrát znamená více! Moderní obývací stěny tvoří základ obývacího pokoje a vhodné umístění jednotlivých prvků, dodávají každému interiéru osobitý charakter. Příkladně lehké závěsné moduly působí elegantním a nenuceným dojmem než robustní skříně, které zabírají zbytečně mnoho místa.

 

Vyberte obývací stěnu na T-nábytek.cz. Šokující výběr a doprava zdarma!

Obývací stěny – neutrální barvy

Designované jednoduché obývací stěny se krásné vyjímají v interiérech, kde vévodí plazmový televizor. Doporučujeme volit neutrální barvy. U nábytku i výmalby volíme bílé, béžové, měkké žluté, šedomodré, pudrové, kokosově hnědé, taupe, tmavě hnědé, šedé anebo grafitové odstíny. A pokud upřednostníte přírodní materiály jako dřevo, korek, pletené materiály, trávy, bambus, kožešina, kůže, dodáte interiéru punc originality. Jste romantik? Tak ozdobte svůj společenský pokoj květinami a krajkami. Velmi originální jsou i ručně malované květy stejně jako samolepící ornamenty v podobě květů. Také sklo má svůj význam – odlehčuje prostor a dodává mu vzdušnost stejně jako světlé odstíny.

Efektní obývací stěny za rozumné ceny

Máte obývací stěny napsané ve vyhledávači? Neztrácejte čas s hledáním eshopu s nábytkem a rovnou zamiřte do největšího českého internetového obchodu t-nabytek.cz. Tady si každý přijde na své – doprava ZDARMA, perfektní klientská podpora, báječné ceny, snadný výběr ve filtru v levém sloupečku – zkrátka prodejní kategorie. Během krátké doby získal tento skvělý e-obchod certifikát Heureka, ověřeno zákazníky. V prvních dvou odkazech naleznete inspiraci, můžete si zde přečíst mnoho zajímavého o posledních trendech v nábytku, nechybí fotogalerie.

Hledáte další informace o obývacích stěnách? Doporučujeme internetový magazín IDnábytek.cz nebo Nábytek-dnes.cz! Zde jsou dostupné informace jak vybrat obývací stěnu, jakou barvu zvolit, fotogalerie obývacích stěn a další…

You may also like...

Napsat komentář